» Info k nákupu

Informace k nakupování

 

» Singly jsou označené velikostí v palcích 7, 10 nebo 12".

» LP je zkratka pro dlouhohrající desky (z anglického long play). "Elpíčka" jsou alba nebo kompilace. Téměř vždy mají velikost dvanáct palců a délka záznamu na jedné straně je kolem dvaceti minut.

» Při nákupu v hodnotě 1200 Kč a více bez poštovného bude zásilka včetně dobírky doručena v ČR poštou zdarma nejpozději do čtyř pracovních dnů. Možnost dopravy zdarma se zobrazí automaticky  při dokončení objednávky.

» Od zákazníků ze Slovenska požadujeme platbu předem pomocí PayPal nebo na náš slovenský účet u Fio banky. Poštovné na Slovensko nebudete platit při nákupu 20-ti a více vinylů.

» Všechny fotky jsou autentické. Stav obalu odpovídá stavu na fotografii.

» Poslechnout ukázky vinylů je možné po rozkliknutí položky. Nacházejí se v dolní části detailního náhledu. Ukázky jsou k dispozici většinou jen u singlů. Počet zvukových ukázek v odkazu souhlasí s počtem songů na vinylu (2LP, 3LP) a jsou odděleny krátkou pomlkou.

» Stupnice stavu vinylů a obalů zde

» Pokud máte o některou gramodesku zájem, ale cena je nastavena příliš vysoko, využijte funkci "hlídací pes". Ikonku pro tuto funkci najdete u každého titulu pod cenou. Zde lze nastavit maximální cenu kterou jste ochotni zaplatit a v případě že se deska neprodá, bude zlevněna a vy budete o této změně informováni.

» Nezvolíte-li jinak, v jednotlivých žánrech se nahoře zobrazí nejdříve nově naskladněné tituly.

» Jakýkoli dotaz, požadavek na chybějící ukázku nebo nabídky desek k prodeji pište na můj mail viz kontakt.

 

 

 

 

Y2FmYmNk